Valgusteraapia olen leidnud läbi isikliku kogemuse. Alustasin omal käel talvemasenduse ehk S.A.D. (Seasonal Aaffective Disorder) leevendusvõimaluste uurimist ja jõudsin selle kaudu LED-valgusteraapiani ning edasi juba on-line õppeni. Olen B.S.I. sertifitseeritud LED Light Therapist.

LED-Valgusteraapia 
on naha seisundi ja organismi mõjutamine erinevat värvi LED-valguslainetega. Laialt on teada, et valgus mõjutab meie organismi seisundeid ja ka värvid mõjutavad meie emotsioone kuid erinevat värvi LED-valguse lainetel on võime mõjutada organismi rakkudeni välja, täiesti turvaliselt ja ilma igasuguse invasiivse ohuta.
Ka puudub LED -valgusel kiirgus mis teeb selle protseduuri täiesti ohutuks.
LED-valgusteraapia lainetega on võimalik leevendada ja ravida väga paljusid erinevaid laialtlevinud nahaprobleeme (armid, psoriaas, rosaatsea, uv-kahjstused, lõtvunud nahk jne.). Samuti võidelda tõhusalt kuid ohutult naha vananemisilmingute, peente kortsude ja laienenud pooridega ja mis kõige tähtsam-LED-valgusel on võime anda nahale impulss isetervenemiseks,  kollageeni taastootmiseks ja ise enda uuendamiseks. Aga vähem oluline pole ka LED-valgusteraapia rahustav ja harmoniseeriv toime närvisüsteemile.

Punase valguse tervendavat mõju hakati kasutama USA sõjaväes juba ammu. Märgati, et see kiirendab haavade paranemist ja naha taastumisprotsesse märgatavalt.
LED valgusteraapiat kasutatakse tänaseks laialdaselt ka haiglates ja medistsiiniasutustes, mis teeb sellest täiseti teadusliku ja järjest enam populaarsust koguva protseduuri nii taastusravis kui ka ilumaailmas.
Kuna LED valgusteraapia näol on tegemist täiesti ohutu protseduuriga, saab seda teha eraldi seansina aga edukalt kombineerida lihtsa näohoolduse või Kobido näomassaaziga mis veelgi tõhustab massaaži mõju.

LED-Valguseraapia protseduurid ja hinnad:

LED-Valgusteraapia näole
Seansile tulles tuvastame kõigepealt Sinu naha vajadused ja probleemkohad. Arutame läbi, kui tihti ja millise intervalliga oleks vaja käia seanssidel, et saavutada kõige paremad tulemused, vastavalt Sinu ootustele.   Kasutame kas üht kindlat valgussagedust või kombineeritud valuskiiri, vastavalt naha vajadusele.
LED-valgusega võib nahka mõjutada lihtsate 15-30 minutiliste seanssidega, kus klient on pikali ja LED-seade suunatakse probleemkohale. 15-30 minutiline seanss hõlmabki vaid naha puhastamist enne protseduuri ja naha valgusega mõjutamist. Seanss koos eelneva konsultatsiooniga kestab 30-45 minutit.
HIND 15min/10€, 20min/15€, 30min/20€

LED-Valgusteraapia lihtsa näohooldusega
Seansile tulles tuvastame kõigepealt Sinu naha vajadused ja probleemkohad.  Arutame läbi, kui tihti ja millise intervalliga oleks vaja käia seanssidel, et saavutada kõige paremad tulemused, vastavalt Sinu ootustele.  Kasutame kas üht kindlat valgussagedust või kombineeritud valuskiiri, vastavalt naha vajadusele.
Näohooldus hõlmab näonaha puhastust, koorimist, näomaski ja kreemi. LED-teraapia seade suunatakse näole koos näomaskiga 15-ks minutiks, et selle toimet veelgi tõhustada.
Näohooldus koos LED-teraapia ja konsultatsiooniga kestab 45 minutit.
HIND 50min/35€

LED-Valgusteraapia koos Kobido näomassaažiga
Seansile tulles tuvastame kõigepealt Sinu naha vajadused ja probleemkohad. Arutame läbi, kui tihti ja millise intervalliga oleks vaja käia massaažiseanssidel, et saavutada kõige paremad tulemused, vastavalt Sinu ootustele. Kasutame kas üht kindlat valgussagedust või kombineeritud valuskiiri, vastavalt naha vajadusele.
Kobido ehk Jaapani terapeutiline massaaz hõlmab endast kogu keha lõõgastavat protseduuri, kus põhiline rõhk läheb turja, õlgade, dekoltee , näo ja pea töötlemisele.
Eriline tähelepanu on selle massaazi puhul näolihaste liftingul ja modelleerimisel kasutades ajaloolisi Jaapani keisrite kasutuses olnud salajasi tehnikaid. Kobido massaaz tekitab meditatsiooni-laadse lõõgastus seisundi nii kliendile kui tegijale.
LED-Valgusseadme kasutamine Kobido massaaži lõpus tõhustab oluliselt naha vereringe tööd ja massaaži mõju.
Selle proteduuri puhul on LED-seade siiski vaid lisaefekt ja üldjuhul kasutame punast teraapiavalgust, mis on spetsiaalselt naha vananemisilmingutega võtelmisel kõige tõhusam valgus.
HIND 90min./50€

Red light teraapiavöö
Red Light valgusteraapia parandab naha seisundit, ergutab ainevahetust, leevendab lihaspingeid ja liigesteprobleeme. Toimib valuvaigistavalt. Teraapiavööga saame kiirendada keha keskosa ainevahetust, mõjutada tuharate või reite esipindade piirkonna nahka. Soovituslik on teha vähemalt 4-5x kuurina, 1x päevas või üle ühe päeva.
HIND 7€/15min

Kohtume Tallinnas, Tatari 12 hubases massaažitoas!
Kontakt: minuspaa@gmail.com või telefonil +372 5151159