Ostu- ja tagastustingimused

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kaubakättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse esitamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi vajutades toote kaardil olevale nupule "Lisa korvi". Kui kõik soovitud tooted on ostukorvi lisatud, tuleb tellimuse vormistamiseks vajtuda ostukorvis nupule "Telli" ning täita nõutud andmeväljad. Seejärel tuleb valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse lõplik tellimus, mille kinnitamiseks tuleb vajutada nupule "Esita tellimus".

Tellimuse eest tasumine

Esitatud tellimuse eest saab tasuda pangalingi kaudu. Veebipood arveldab ainult eurodes. Pangaülekandega tasumisel saadetakse pärast tellimuse vormistamist tellimuses toodud e-postiaadressile arve/tellimuse kinnitus, mille alusel saab sooritada ülekande. 

Panga rekvisiidid: 

a/a  Seb  EE491010220291698224

OÜ MinuSpa

Palume märkida makse selgitusse kindlasti tellimuse number. Kui arve ei ole tasutud 5 kalendripäeva jooksul, tellimus tühistatakse.

Pangalinkidest on võimalik kasutada Maksekeskuse poolt pakutavaid Swedbanki, SEB Panga, Coop Panga, LHV Panga ning Nordea pangalinke. Pangalingi kaudu tasumiseks vajutage sobiliku pangalingi juures nupule "Maksa" ja jälgige Maksekeskuse vastavaid juhiseid.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa a) laekumisest Veebipoe arvelduskontole või b) kinnituse saamisest Maksekeskusest.

Kauba kohaletoimetamine

Kaup saadetakse pärast arve tasumist tellimuses näidatud pakiautomaati. 

Kauba saatmiskulud kannab ostja vastavalt saatmisviisi juures kuvatud hindadele ning need lisatakse tellimusele automaatselt. Saadetised jõuavad ostja määratud pakiautomaati hiljemalt 7 kalendripäeva jooksul pärast müügilepingu jõustumist.

Saabunud paki kohta saab ostja SMS-teavituse, mis sisaldab pakiautomaadi uksekoodi. Pakki hoiustatakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva. Kui ostjal ei ole võimalik pakile selle aja jooksul järele minna, saadetakse pakk kauba saatjale tagasi.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi kaup olla kasutatud.  Kaupa ei saa tagastada, kui sellel on kasutamise või kulumise märke. Kauba tagastamiseks tuleb saata kauba ostmisest taganemise avaldus  e-posti aadressile minuspaa@gmail.com  hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates tagastatud kauba kättesaamisest kauba maksumuse. Tagastamisega seotud transpordikulud ei kuulu tasumisele.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe nädala jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile minuspaa@gmail.com  Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.
MinuSpaa e-poe kontakt

OÜ MinuSpa
reg. 16161857
a/a Seb  EE491010220291698224
Kiige 4-1 Tallinn 11615
minuspaa@gmail.com

tel. 5151159