Kobido ehk Jaapani Terapeutiline Näomassaaž on iidne Jaapani massaažitehnika mis hõlmab endas väga pikalt Jaapanis saladuses hoitud massaaživaldkonda. Viimastel aastakümnetel on need teadmised ka meieni jõudma hakanud. Kuigi Kobidod teatakse ja hinnatakse läänemaailmas ennekõike ülitõhusa modelleeriva-noorendava-lifting näomassaažina, siis tegelikult on tegemist kogu keha hõlmava, sügavat lõõgastust pakkuva modelleeriva näomassaažiga mida teostatakse ka terapeudi poolt meditatiivses seisundis.
Hinnad ja täpsem info   Kobido Jaapani Terapeutiline Näomassaaž – MinuSpaa

LED-Valgusteraapia 
on naha ja organismi mõjutamine erinevat värvi LED-valguskiirtega. Erinevat värvi valgus mõjutab meie emotsioone aga LED-valgusel on võime mõjutada nahka ja nahakudesid rakkudeni välja täiesti turvaliselt ja ilma igasuguse invasiivse ohuta. Led-valgusteraapiaga on võimalik leevendada ja ravida väga paljusid erinevaid laialtlevinud nahaprobleeme (psoriaas, rosaatsea, uv-kahjstused jne.). Samuti tõhusalt võidelda vananemisilmingutega ja anda nahale impulss isetervenemiseks. LED valgusteraapiat kasutatakse tänaseks laialdaselt ka haiglates ja medistsiiniasutustes. Kuna LED valgusteraapia näol on tegemist täiesti ohutu protseduuriga, saab seda teha eraldi näohooldusena aga edukalt kombineerida ka Kobido näomassaaziga mis veelgi tõhustab massaaži mõju.
Hinnad ja täpsem info LED-Valgusteraapia – MinuSpaa

Teetatervendus
on imeline ja pehme tervendusteraapia, mida olen praktiseerinud nüüd juba mõnda aega. Olen valmis teetalainetel Sind toetama. Teetaseanssi on võimalik läbi viia ka videokõne teel.
Hinnad ja täpsem info
Teetatervendus – MinuSpaa

MinuSpa e-poe tooteid on võimalik näha ja osta Tallinnas, Tatari 12.

Kontakt:
Triinu Rohtsaar
tel:5151159
minuspaa@gmail.com
Kohtume Tallinns Tatari 12 hubases massaažitoas!