Minust:
Olen terve elu tegutsenud ilumaailmas juuksurina. Öeldakse, et juuksuri juures käik on alati kaks ühes- ilus soeng ja teraapia. Võibolla sellepärast on erinevad teraapiad mind tõesti läbi aegade ka kõnetanud.
Olen uudishimulik otsija ja ilmselt ka piisavalt rahutu inimene, sest avastan end ikka ja jälle miskit uut ja iseenda jaoks tähendusrikast juurde õppimas. Nii olengi jõudnud lisaks juuksuri-koolitustele nii erinevate massaažide kui ka erinevate tervendus-teraapiateni. Üritanud samu teemasid nii teaduslikumast kui ka alternatiivsest seisukohast vaadata. Praegu võiks väita, et iga uus teadmine ja oskus on tulnud eelnevat täiendama.
 Mul on ägedad teismelised lapsed ja üle kõige naudin nendega koos resismist-matkamist mis pakub kõigile nii vajalikku kvaliteetaega.
Aegamisi on tekkinud ka teadmine, et oskan ja tahan kõiki neid teadmisi mis mind ennast on aidanud või sügavamalt kaasa haaranud, ka väljapoole pakkuda.

MinuSpa e-pood sai hoo sisse koroona-aja alguses. Suures spa ja heaoluteenuste igatuses sai selgeks, et kehvadel aegadel tuleb ise leidlik olla ning sisustada olemine tegevustega, mis loovad heaolu ja rahuldustunnet ka kodust väljumata.

Olen läbinud
:
Tartu Ülikooli avatud kursuse "Sissevaade psühholoogiasse"
Tallina Ülikooli avatud kursuse "Värvikommunikatsioon ja -psühholoogia"
Klassikalise massaaži kursuse  Massaaži ja Teraapiakoolis (MI massaazikoolis)
Jaapani Terapeutilise Näomassaaži e. Kobido massaaži kursuse Massaaži ja Teraapiakoolis (MI massaazikoolis)
LED-Valgusterapeudi väljaõppe The Body Sculping Institute
Kristalli reiki kursuse Sisemise Tarkuse koolis Universus
Liblikmassaaži kursuse Põlistarkuse ja Rahvaravi koolis
Teetatervenduse baas ja edasijõudnute kursused
Töö metafoorikaartidega praktilises psühholoogias
Bioenergeetilise tervendamise intensiivkursuse Biosensoorse Psühholoogia Instituudis


Kontakt:
Triinu Rohtsaar
tel:5151159
Massaažid ja kontaktseansid  eelneval kokkuleppel Tallinnas Parda tänaval 3/5/7


Kontaktseanssi (Kobido, Led-teraapia ja Teeta) teen Tallinnas Parda tänav 3/5/7 teraapiatoas. Aja kokkuleppimiseks kirjuta minuspaa@gmail.com või helista numbril +3725151159


Mõnusaid hetki kehale ja hingele!