Kui kogesin esimest korda ise Kobido massaaži, teadsin kohe, et minu kunagised massaažiõpingud toetavad edasisi õpinguid just näomassaažide vallas. Kobidoga ehk Jaapani Terapeutilise Näomassaažiga tekkis kohene tõmme ja tahtmine sellest rohkem teada, seda õppida ja veelgi enam, tahan seda ise teha. Seda teraapiat lihvitakse Meistri tasemeni kogu elu, seega olen hetkel õpingutega Kobido esimesel tasemel mis annab korraliku baasi esimese astme näo-liftingu teostamiseks. Minu õpetaja sõnul viib Meistri tasemele vaid praktika, seega ootan Sind koos massaažiga imelist lõõgastust kogema!

Kobido 
e. Jaapani Terapeutiline Näomassaaž on iidne Jaapani massaaživaldkond mis hõlmab endas väga pikalt Jaapanis saladuses hoitud massaažitehnikaid ning olid kättesaadavad vaid Jaapani keisritele. Teadmisi jagati vaid kindlaid vereliine pidi. Kuigi Kobidod teatakse ja hinnatakse läänemaailmas ennekõike ülitõhusa modelleeriva-noorendava-lifting näomassaažina, siis tegelikult on tegemist kogu kehale sügavat lõõgastust pakkuva ja lihaste toonust tõstva näomassaažiga, mida teostatatakse ka terapeudi poolt meditatiivses seisundis.

Jaapani terapeutiline näomassaaž algab käte ja jalgade venitamisest ja lõdvestamisest. Kogu keha viiakse lõdvestusseisundisse.
Massaaž hõlmab näo puhastust sooja rätikuga. Peale massaaži soovi korral ka näo puhastamist õlist ja näokreemi peale kandmist. 
Massaaži käigus töödeldakse kaela, turja, õlgu, rinnakut, dekolteed, nägu ja pead. Eriline tähelepanu läheb erinevate näolihaste töötlemisele, et vereringe ja lümf saaks liikuma. 
Kobido massaaži tehakse õliga, Õli kasutatakse mingil määral ka peanahka masseerides ja tuleb arvestada, et seda satub kindlasti ka juustesse. Massaaži teostatan kvaliteetsete puhaste õlidega mis ideaalis võiks jääda peale massaaži nahale.
Massaaž lõppeb kerge käte ja jalataldade massaaziga ja soovi korral saab MinuSpa eripakkumisena näomassaaži lõppu kombineerida ka LED-Valgusteraapiaga, et massaaži mõju veelgi tugevdada.

Kasutan isiklikult läbi proovitud looduskosmeetikat ja õlisid, mis võivad vahetuda. Allergiatest ja isiklikest eelistustest anna palun enne seanssi teada.

!!Massaazi vastunäidustuseks on haavad, tugev põletik, väga tugev akne.
NB! Nahaalused niidid ja värsked(vähem kui 3-4 nädalat vanad) täitesüstid/botox võivad näomassaazi käigus kiiremini lahustuma hakata!

HIND: Kobido  75min./40€,
Kobido+Led-valgusteraapiaga 90min./50€

Kohtume Tallinnas Tatari 12 hubases massaazitoas!
 minuspaa@gmail.com või telefonil +372 5151159